HOCAMIZI ZİYARET ETTİK

Göğüs Hastalıkları Camiasının Duayenlerinden Prof. Dr. Nihat Özyardımcı Hocamızı ziyaret ettik. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Muzaffer Metintaş, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Tevfik Özlü, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Doç. Dr. Akın Kaya ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof. Dr. Mehmet Karadağ’ın ziyaretinden çok mutlu olduğunu ve duygulandığını ifade eden Prof. Dr. Nihat Özyardımcı misafir ettiği öğrencilerine çeşitli nasihatlarda bulundu.

Solunum Sistemi ve Hastalıkları Temel Başvuru kitabı ve Aile Hekimleri için Göğüs Hastalıkları kitabını Türk tıbbına kazandıran 4 editörü kutlayan hocamız Prof. Dr. Nihat Özyardımcı kitap çalışmalarına aynı gayretle devam edilmesini dilediğini ifade etti.

 

Hocalarının tavsiyelerinin ve dualarının verdiği güçle çalışmalarına yeniden hız veren 4 editör yeni eserler oluşturmak için kollarını sıvadı.

 .

443 Okuma

Benzer Yazılar

SÜRÜCÜLERDE UYKU APNESİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Trafik kazalarının önlenmesine yönelik araştırmalarda, uyku apnesinin etkisinin kesinleşmesi sonucunda, Avrupa Birliği ülkelerinde ve ülkemizde ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım: #drriza.com