ASYOD KİTAPLARI

Akciğer Sağlığı Ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) tarafından yılda 3 sayı olarak yayınlanan ve her sayısı belli bir konuda son 3 yılda yayınlanmış yeni literatürün gözden geçirilmesiyle hazırlanmış derlemelerden oluşan süreli yayın olarak Güncel Göğüs Hastalıkları Serisi, 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi uzmanlık alanlarında büyük bir boşluğu dolduran ve mesleki gelişimimize önemli katkılarda bulunan Güncel Göğüs Hastalıkları serimize 2021 Yılından itibaren ASYOD Güncel Göğüs Hastalıkları Serisi kitapları formatıyla devam edeceğiz.
Kitap formatımızın ilk sayısını “Uykuda Solunum Bozuklukları ve Tedavisinde Güncel Gelişmeler” konusunda, ikinci sayısını “ Viral Pnömoniler” konusunda hazırladık.

Kitaplara ücretsiz ve tam metin olarak http://ghskitap.asyod.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu kitabın hazırlanmasında ve okuyucuya sunulmasında emeği geçen; başta sayı editörlerimiz olmak üzere, Akciğer Sağlığı Ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) Genel Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya, ASYOD Bilim Kurulları Koordinatörü Prof. Dr. Akın KAYA, Editör Yardımcılarımız, Prof. Dr. Ahmet ERBAYCU ve Prof. Dr. Muhammed Emin AKKOYUNLU olmak üzere tüm yazarlara ve
emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Saygılarımla…
Prof. Dr. Mehmet KARADAĞ

1 Okuma

Benzer Yazılar

SÜRÜCÜLERDE UYKU APNESİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Trafik kazalarının önlenmesine yönelik araştırmalarda, uyku apnesinin etkisinin kesinleşmesi sonucunda, Avrupa Birliği ülkelerinde ve ülkemizde ...

Tasarım: #drriza.com