GÖĞÜS HASTALIKLARI AİLESİNE 3 DOÇENT DAHA KATILDI

Yeni Göğüs Hastalıkları doçenti olan; Doç. Dr. Yasın ABUL,  Doç. Dr.Hilal ERMİŞ ve Doç. Dr. Esra YAZAR’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Nisan 2013 döneminde doçentlik sınavına müracaat eden adaylardan, Eser İncelemesi Aşamasından başarılı bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesinden Dr. Yasin ABUL,  İnönü Üniversitesinden Dr. Hilal ERMİŞ, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi  Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Dr. Esra YAZAR, 27 Ocak 2014 günü Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesinde sözlü sınava girdiler. Jüri üyesi olarak; Süleyman Demirel Üniversitesinden Prof. Dr. Ahmet AKKAYA, Gazi Üniversitesinden Prof. Dr. Zeki YILDIRIM, Erciyes Üniversitesinden Prof. Dr. Ramazan DEMİR, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesinden Prof. Dr. Levent KART ve Uludağ Üniversitesinden Prof. Dr. Mehmet KARADAĞ’ın görev aldığı sınavda her 3 aday da başarılı olarak Doçent Doktor Ünvanını aldılar.

 .

1.560 Okuma

Benzer Yazılar

AKCİĞER TRANPLANTASYONU

⇐Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) tarafından yayınlanan Güncel Göğüs Hastalıkları serimizin bu sayısını Akciğer ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım: #drriza.com